Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

1972-1979
Halina Dudziak - Finalistka Olimpiady Historycznej 1972
Krzysztof Hyr- Finalista Olimpiady Biologicznej 1976
Irena Dyduch- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1976
Krystyna Waligóra- Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego 1978
Teresa Kowalska- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1978
Teresa Ziółkowska- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1978
Janusz Szklarzewicz- Finalista Olimpiady Chemicznej 1979



1980-1989
Magdalena Kutschera- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1980
Renata Maćkowska- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1980
Małgorzata Radlińska- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1980
Ewa Sokalska- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1980
Krzysztof Budzyń- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1980
Anna Skowronek- Finalistka Olimpiady Historycznej- 1980
Aleksander Klima- Laureat Olimpiady Biologicznej 1980 i 1981
Beata Liszka- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1981
Izabella Bęczkowska- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1981
Manuela Madej- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1981
Andrzej Klima- Laureat Olimpiady Biologicznej 1981
Ewa Dyduch- Laureatka Olimpiady Biologicznej 1982
Bożena Mączka- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1982
Adam Wyrwa- Finalista Olimpiady Matematycznej 1983
Robert Przybyło- Finalista Olimpiady Biologicznej 1983 i 1984
Małgorzata Łanocha- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1984
Karina Broszkiewicz- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1986
Krzysztof Wojciechowski- Finalista Olimpiady Biologicznej 1986
Katarzyna Łacna- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1986
Sebastian Porwisz- Finalista Olimpiady Biologicznej 1988
Anna Łacna- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1988
Marcin Jabłoński- Finalista Olimpiady Biologicznej 1989
Jolanta Kurtyka- Finalista Olimpiady Biologicznej 1989


1990-1999
Tomasz Porębsk- Laureat Olimpiady Biologicznej 1990
Krzysztof Urbański- Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 1991
Anita Gardzina- Finalistka Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Artur Sokalski- Laureat Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 1992
Paweł Stachnik- Finalista Olimpiady Historycznej 1992
Jadwiga Miękinia- Finalistka Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 1993
Małgorzata Hopkowicz- Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego- 1994
Joanna Kmiecik- Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego- 1994
Joanna Pobiedacz- Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego 1995
Katarzyna Golonka- Laureatka Olimpiady z Języka Łacińskiego 1996 i Historycznej 1997
Ewa Cholewa- Laureatka Olimpiady Języka Łacińskiego 1997 i Historycznej 1998
Jarosław Stawiarz- Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 1998
Dominik Basiński-Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 1999
Bartosz Sroka- Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 1999
Marcin Strach- Finalista Olimpiady Historycznej 1999
Marta Wojewoda- Finalistka Olimpiady Biologicznej 1999


2000-2009
Magdalena Mętel- Finalistka Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 2000
Dariusz Woźniak- Laureat Olimpiady Biologicznej 2000
Magdalena Tworzydło- Finalistka Olimpiady Biologicznej 2001
Jakub Kokoszka- Laureat Olimpiady Biologicznej 2002
Ewelina Rumak- Laureatka Olimpiady Języka Polskiego 2002
Małgorzata Banach- Laureatka Olimpiady Języka Łacińskiego 2002
Rafał Junga finalista Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2002
Mateusz Mulka- Finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 2003
Justyna Witas- Finalistka Olimpiady Historycznej 2003
Marek Giebułtowski- Finalista Olimpiady Chemicznej 2003 i Finalista Olimpiady Matematycznej 2004
Krzysztof Stokłosa- Finalista Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2003, Laureat 2005
Anna Gałka- Finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego 2004
Paweł Cieśla- Finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2005
Bartłomiej Biernat- Finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2005
Karol Jonas- Finalista Olimpiady Biologicznej 2006
Paulina Antkiewicz- Finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego 2006
Agnieszka Fielek- Finalistka Olimpiady Języka Francuskiego 2006 i 2007
Marta Krawczyk- Finalistka Olimpiady Chemicznej 2007
Karolina Łangowska- Finalistka Olimpiady Biologicznej 2007 i Finalistka Olimpiady Chemicznej 2008
Paweł Krawczyk - Laureat Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2007, Finalista Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2008
Karol Wojas- Finalista Olimpiady Teologii Katolickiej 2008
Konrad Rzepka - Finalista Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2008
Dawid Kasprzyk- Finalista Olimpiady Chemicznej 2009
Modesta Wis- Finalistka Olimpiady Fizycznej 2009
Rafał Pasiut- Finalista Olimpiady Chemicznej 2009
Maciej Barnaś- Laureat Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2009
Filip Kucybała- Finalista Olimpiady Losy żołnierza polskiego 2009
Agata Mróz- Finalistka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2009
Magdalena Mazanek- Finalistka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2009
Zofia Cepak- Finalistka Olimpiady Biologicznej 2009

 

2010-2017

Agata Mróz - Finalistka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki  2010
Magdalena Mazanek - Finalistka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki  2010
Maciej Barnaś – Laureat Misyjnej Olimpiady znajomości Afryki 2010, Finalista Olimpiady Geograficznej 2010
Sylwia Waśniowska – Finalistka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2010, Laureatka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2011
Justyna Kucia – Finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego 2011
Mateusz Imiołek – Laureat Olimpiady Chemicznej 2011
Aleksandra Fortuna – Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2011
Jan Grabowski – Finalista Olimpiady Geograficznej 2011
Jarosław Suwara - Finalista Olimpiady Chemicznej 2012
Katarzyna Barnaś - Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2012
Anna Krotos - Finalistka Olimpiady Biologicznej 2013
Kamila Rysak - Finalistka Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2013
Agata Kwiatek - Laureatka Olimpiady Historycznej 2014
Justyna Cyrankiewicz - Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2014
Jakub Florek - Finalista Olimpiady Geograficznej 2014
Klaudia Kubic - Finalistka Olimpiady Chemicznej 2014
Radosław Piwowarski - Finalista Olimpiady Chemicznej 2014
Iwona Krok - Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2015
Filip Struzik - Finalista Olimpiady Chemicznej 2016
Konrad Cogiel - Finalista Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki 2016
Wojciech Szczupał - Finalista Olimpiady Znajomości Afryki 2017
Dominik Czesak - Finalista Olimpiady Geograficznej 2017
Mateusz Rojek - Laureat Olimpiady Geograficznej 2017

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3