0 1 2 3 4 5 6 7

Konsultacje dla Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

 

 Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

godziny

 1

Kruk Jolanta

środa

15.50-16.35

 2

Cybura Łukasz

czwartek

16.35-17.30

 3

Pączek Jerzy

piątek

15.50 - 16.35

 4

ks. Broński Paweł

piątek

10.15 - 11.00

 5

Chwastek Renata

piątek

17.40 - 18.15

 6

ks. Cwenar Tomasz

czwartek

10.15 - 11.00

 7

Cygan Joanna

poniedziałek

15.00 - 15.40

 8

Czaja Anna

piątek

14.00 - 14.45

 9

Dziurdzia Anna

piątek

12.10 - 12.55

 10

Fido Agata

piątek

11.15 - 12.00

 11

Fijał Beata

piątek

12.10 - 12.55

 12

Filipowska Elżbieta

środa

12.15 - 13.00

 13

Gorczyński Daniel

piątek

14.55 - 15.40

 14

Grech Halina

poniedziałek

9.20 - 10.00

 15

Jaryczewski Tomasz

czwartek

14.00-14.45

 16

Jaszczyński Artur

czwartek

15.00 - 15.50

 17

Jędros Elżbieta

wtorek

13.05 - 13.50

 18

Jodłowska Ewa

poniedziałek

9.20-10.05

 19

Kaczmarczyk Edyta

wtorek

8.40 - 9.20

 20

Kalinowska Marta

środa

13.05 - 13.50

 21

Kamionka Halina

wtorek

13.05 - 13.50

 22

Kawula Ewa

czwartek

10.15 - 11.00

 23

Kłusek Anna

czwartek

10.15 - 11.00

 24

Kocjan Dorota

wtorek

10.15 - 11.00

 25

Konieczny Łukasz

poniedziałek

10.15-11.15

 26

Kornaś Aleksandra

czwartek

11.15 - 12.00

 27

Korta Jadwiga

środa

11.15 - 12.00

 28

Kowalska Wioletta

czwartek

11.15 - 12.00

 29

Kukla-Nowak Anna Maria

wtorek

11.15 - 12.00

 30

Kukuła-Bielecka Anna

poniedziałek

11.15 - 12.00

 31

Lysy Tomasz

czwartek

14.45 - 15.40

 32

Marciszewska-Jaszczyńska Anna

środa

9.10 - 10-.00

 33

Mączka Izabela

wtorek

15.30 - 16.35

 34

Motak Bernadeta

poniedziałek

11.15 - 12.00

 35

Mucha Marek

czwartek

11.15 - 12.00

 36

Pachuta-Nosal Monika

środa

12.10 - 12.55

 37

Paduch Krzysztof

czwartek

12.10 - 12.55

 38

Pasula Anna

piątek

11.15 - 12.00

 39

Pilch Dorota

poniedziałek

16.35 - 17.20

 40

Ptak Barbara

wtorek

16.45 - 17.30

 41

Ptak Bogusław

wtorek

16.45 - 17.30

 42

Rachwał Aleksandra

czwartek

10.15 - 11.00

 43

Romaniszyn-Majcher Paulina

piątek

11.15 - 12.00

 44

Rzepecka Małgorzata

poniedziałek

13.05 - 13.50

 45

Strugała Bogusława

wtorek

14.55 - 15.40

 46

Szymkowska Maria

czwartek

11.15 - 12.00

 47

Tabor Maciej

czwartek

13.05 - 14.00

 48

Tokarczyk Danuta

środa

14.55 - 15.40

 49

Truś Beata

czwartek

11.15 - 11.45

 50

Walecka Beata

poniedziałek

13.05 - 13.50

 51

Winter Joanna

poniedziałek

14.00 - 14.45

 52

Wiaderny Ewa

czwartek

16.45 - 17.30

 53

Witek Jan

wtorek

12.10 - 12.55

 54

Wójciak Grzegorz

poniedziałek

13.05 - 13.50

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia
tel. (014) 611 50 62 tel./fax (014) 612 36 56
NIP 868-196-25-65, REGON 123189976
Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Redakcja